elumatec obecny na targach na całym świecie

Jako międzynarodowe przedsiębiorstwo chętnie korzystamy z okazji do zaprezentowania siebie i naszych produktów za granicą i do nawiązywania nowych kontaktów. W ubiegłym roku byliśmy obecni między innymi na specjalistycznych targach w Dubaju, Francji i Indiach - i to z wielkim powodzeniem, jak pokazuje nasze krótkie podsumowanie.


Batimat 2017, Paryż (Francja)

Batimat 2017, Paryż (Francja)

Paryż: ogromne zainteresowanie

Batimat w Paryżu, jedne z największych na świecie targów budowlanych, to dla nas już niemal własne podwórko. Umiejscowienie oraz projekt naszego stoiska w 2017 roku zostały bardzo dobrze przyjęte przez gości. Ich liczba wzrosła o jedną trzecią w stosunku do poprzedniego roku. Obok gości z Francji, odwiedziły nas zainteresowane osoby z Algierii, Libanu i Izraela.

Na rynku francuskim realizowane są liczne emocjonujące projekty, zwłaszcza w segmencie konstrukcji elewacji. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się piły dwugłowicowe i centra obróbcze profili. SBZ 122/75 było w takim samym stopniu hitem targowym, jak nasza koncepcja eluCloud. We Francji z dużym uznaniem spotyka się fakt, że byliśmy aktywnie obecni na targach nawet w trakcie globalnego kryzysu gospodarczego w roku 2009 i po nim. Klienci przychodzą bezpośrednio do nas, z konkretnymi projektami. Ale to nie wszystko: Nasze stoisko odwiedzili liczni potencjalni nowi klienci.


Windows, Doors & Façades trade fair, Dubaj (ZEA)

Windows, Doors & Façades trade fair, Dubaj (ZEA)

Dubaj: Silne partnerstwo

Targi Windows, Doors & Facades w Dubaju są nam szczególnie bliskie: To jedyne targi w regionie, na których poruszana jest tematyka konstrukcji elewacji. To jednocześnie targi, których jesteśmy współtwórcami i w których rozwoju aktywnie uczestniczymy. Nasze stoisko, rozlokowane w centralnym punkcie hali, wyraźnie podkreśla znaczenie tego partnerstwa.

Ze względów politycznych i gospodarczych w roku 2017 zabrakło gości z Kataru. Pomimo tego, podczas trzech dni targowych, mogliśmy cieszyć się ogromnym zainteresowaniem. Goście przybyli z Nigerii, Libanu, Indii, Sri Lanki, Omanu, Kuwejtu, Arabii Saudyjskiej, Cypru, Bahrajnu i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W Dubaju ogromnym zainteresowaniem cieszyły się centra obróbcze profili SBZ 122/74 i SBZ 122/75.


ZAK Doors & Windows Expo 2017, Mumbai (Indie)

ZAK Doors & Windows Expo 2017, Mumbai (Indie)

Bombaj: silna pozycja

Liczni goście odwiedzający nasze stoisko podczas ZAK Doors & Windows Expo w indyjskim Bombaju odnieśli pozytywne wrażenie. Zespół elumatec, podczas intensywnych rozmów, prezentował zalety maszyn elumatec. Ze szczególnym zainteresowaniem spotkały się piły dwugłowicowe DG 104 i DG 142, centrum obróbcze profili SBZ 122/71 oraz jednowrzecionowe frezarko-kopiarki AS 170 i AS 70. Według naszych klientów produkty te są szczególnie popularne w Indiach ze względu na wyższą wydajność od maszyn konkurencji. Dla nas "ZAK Doors & Windows Expo 2017" jest szczególnie emocjonujące, ponieważ impreza cieszy się dużym powodzeniem wśród klientów B2B. Targi te cieszą się silną pozycją na rynku indyjskim, co przekłada się na ich duży zasięg.


Więcej informacji

Produkty

Jakość